Ogłoszenie

Niedługo będzie nas więcej!

#1 2009-04-01 17:55:12

Kakashi Hatake

http://img149.imageshack.us/img149/7439/kage.png

Zarejestrowany: 2009-03-25
Posty: 134
Punktów :   
Chakra: 20000
Wioska: Wodospad
Klan: Uchiha

Specjalizacje Ninja

Taijutsu to najprościej mówiąc sztuki walki bez użycia broni, praktykowane przez ninja. Zalicza się do nich w większości zwykłe ciosy i kopnięcia nie wymagające kumulowania chakry i pieczęci dłońmi. Taijutsu to jednak sztuka, którą rozwija się najwolniej i wymaga od ninja wkładu ciężkiej pracy i dużego poświęcenia.

Plusy

- Twoje cechy wzrastaja o 25 % co range.
- Niewrazliwosc na genjutsu w 30 %
- Możesz co range sie nauczyc dodatkowego taijutsu

Minusy

- Nie mozna sie uczyc genjutsu.
- Chakra za Ninjutsu wzrasta o 50%.



Genjutsu jest to sztuka iluzji i hipnozy, stosowana tylko przez wykwalifikowanych w tym kierunku ninja. Techniki z tej dziedziny są często używane do przejęcia kontroli nad umysłem przeciwnika i wprowadzeniu go w stan dezorientacji, obłędu czy też uśpienia.

Plusy

- Koszt Czakry GenJutsu zmniejsza sie o 25%,
- Możesz wprowadzić przeciwnika w paraliżujące GenJutsu. To GenJutsu paraliżuje tylko ręce. Wystarczy spojrzeć przeciwnikowi w oczy. Wróg zachowuje jasność umysłu i może poruszać innymi częściami ciała. Tylko ręce się nie poruszają.

Minusy

- koszt nauki Taijutsu wzrasta o 35% .
- Koszt nauki Ninjutsu wzrasta o 25%.


Ninjutsu to najbardziej popularna sztuka ninja, jaką się praktykuje. Podstawą w wykonaniu technik tego stylu jest odpowiednia kumulacja chakry oraz jej uwolnienie i wykonanie pieczęci dłońmi. W asortymencie technik Ninjutsu znajdują się zarówno te ofensywne, jak i defensywne. Są także takie, których używa się podczas misji zwiadowczych i szpiegowskich.

Plusy

- Koszt zwyklych jutsu obniza sie o 25 %
- dodatkowe jedno nin-jutsu silne (niekoniecznie bez żywiołu)

Minusy

- koszty Genjutsu wzrastają o 50 %




Hunter-nin (jap. 追い忍, Oinin?, dosłownie myśliwi ninja) są to shinobi, którzy mają za zadanie odnalezienie, zamordowanie i pozbycie się ciał zbiegłych missing-ninów (zwykle nie mają oni woli powrotu do wioski). Zadanie to ułatwia im specjalne przygotowanie obejmujące perfekcyjną znajomość ludzkiego ciała (w przeciwieństwie do medic-ninów pomaga im ona w zabijaniu). Ciała zwykle są palone lub pozostawiane na pożarcie drapieżnym ptakom. Hunter-Nin różnią się od ANBU tym że pracują w pojedynke i z dala od wioski .

Plusy


- Możliwość wybrania sobie jednego silnego jutsu.
- Witalność i szybkość wzrastają o 5 punktów statystyk.
- Dodatkowe 3000 chakry

Minusy

- Shinobi, który został Hunter-ninem ma bardzo ograniczone możliwości awansu w rangach, może zostać najwyżej ANBU,7mm rangi: Kage, Sage, Sannin, L.Sannin, Akatsuki, Hebi czy Uzumi Kyusohi są dla niego niedostępne.



Medic-nin
Są to ninja posiadający rozległą wiedzę na temat ludzkiego ciała, potrafiący wykorzystać czakrę do leczenia.Ich działania jako medyków znamionują doskonała kontrola czakry, umiejętność przewidywania i poświęcenie. Plusów za wybraniem tej specjalizacji jest dużo więcej niż misunów ...postaram się wypisać wszystkie niżej.

Plusy

- Koszt Chakry za medyczne jutsu spada o 10%
- Możliwość wybrania jednego zwykłego i silnego medycznego jutsu.
- O 50% tańsze artykuły medyczne w sklepiku.
- Doskonała kontrola chakry co za tym idzie jej podstawowa ilość podnosi się o 3.000
- Raz na walke można uleczyć się ze śmiertelnych ran (nawet nie znając jutsu medycznego).
- Zwykłe jutsu medyczne nie zabierają chakry (nie tyczy się to silnych technik).

Minusy

- Nauka Taijutsu +20%
- Nauka genjutsu +30%
- Statystyki spadają o 2

Jedna specjalizacja do wyboru od Jounina


http://img24.imageshack.us/img24/3117/tmpdhb.png
Dobry/Zły ninja wioski ukrytej w Wodospadzie
Specjalizacja Ninja: Ninjutsu
Chakra: 20000
Wygląd: Kliknij, aby otworzyć obrazek
Ekwipunek: 5 kunai
Złoto: ~~ yang
Historia: Gdy byłem mały straciłem rękę i nogę, za uzbierane pieniądze kupiłem sztuczne części ciała...
(metalowe) W walce często daje mi to przewagę. Uciekłem z domu, ponieważ nie mogłem patrzeć jak
moja mama na mnie patrzy. W walce wykorzystuje spryt i odwagę.
Klan: Uchiha
Demon:
Jutsu:
Shunshin no Jutsu
Doro Gaeshi
Kawarimi no Jutsu
Suirou no Jutsu
Shinjuu Zanshu no Jutsu
Jouro Senbon
Bunshin no Jutsu [Klon]
Silne Jutsu:
Bunshin Bakuha
Rasengan
Chidori Nagashi
Własna technika:
Umiejętności:
Cursed Seal Sky 1&2 lvl
Perfekcyjna Kontorla Chakry(PKC)
Błyskawiczne Wykonywanie Pieczęci (BWP)
Szybkość
Doskonałe porozumienie się z zwierzętami
Kekken Genkai: Sharingan [3poziom]
Statystyki:
Siła: 10
Witalność: 10
Szybkość:10
Reakcja:10
Zręczność:10
Kondycja:10


Misje:
Rangi E/0
Rangi D/0
Rangi C/0
Rangi B/0
Rangi A/0
Rangi S/0

Offline

 

Przyjazne strony


Możesz tytaj być!

Nasz Banner


W trakcie!

Kontakt


1486305 - Edward Elric
12005268 - Arghez

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plchihuahua cena forum fishingsuperstars