Ogłoszenie

Niedługo będzie nas więcej!

#1 2009-03-31 19:10:58

Kakashi Hatake

http://img149.imageshack.us/img149/7439/kage.png

Zarejestrowany: 2009-03-25
Posty: 134
Punktów :   
Chakra: 20000
Wioska: Wodospad
Klan: Uchiha

Zbiór Jutsu

Endan
http://i27.tinypic.com/2j0jiio.jpg
Chakra: 200
Opis: Dzięki tej technice wypluwamy z ust pojedynczą ognistą kulę, która porusza się dość szybko. Technika podobna do Housenka no Jutsu, tylko trochę mniej zaawansowana.

Dai Endan
http://i25.tinypic.com/29kw047.jpg
Chakra: 500
Opis: Jest to dużo silniejsza wersja techniki Endan. W porównaniu do mniejszej wersji ta 'kulka' może dotkliwie zranić.

Goukakyuu no Jutsu
http://i30.tinypic.com/2elxhs5.jpg
Chakra: 100
Opis: Tworzymy Ogromną kulę ognia, nabierając jak najwięcej powietrza do płuc, a wypuszczając je już w postaci płomieni. Technika wymaga doskonałego panowania nad cyrkulacją chakry w płucach i mieszaniu jej z powietrzem, jest ona także jedną z podstawowych technik klanu Uchiha.

Housenka no Jutsu
http://img181.imageshack.us/img181/1002/housenkabbh3.jpg
Chakra: 80 x 1 kula
Opis: Technika podobna do Endan, jednak wymaga większej kontroli chakry, dzięki której możemy wypuszczać wiele kul tuż po sobie, a każda z nich kosztuje nas o połowę mniej chakry niż przy Jutsu Endan. Kolejna z podstawowych technik klanu Uchiha.

Ryuuka no Jutsu
http://img162.imageshack.us/img162/848/ryuukabrk0.jpg
Chakra: 800
Opis: Tworzymy małego ognistego smoka (a przynajmniej płomień o lekko smoczym kształcie) szybko przemieszczającego się w danym kierunku. Możliwe połączenie z wykorzystywanymi przez klan Uchiha metalowymi nićmi.

Katon Karryuu Endan(Potężna kula ognia)
http://img256.imageshack.us/img256/2512/yjtry3en.jpg
Jest to bardzo silne jutsu żywiołu ognia.
Polega na wciągnięciu do płuc ogromnej ilości powietrza i zmieszania go z chakrą.
W rezultacie po wypuszczeniu ogień ma niszczycielską siłę, i olbrzymi zasięg.

Zużywa - 800 Chakry

Katoki no Jutsu(Ognisty Miecz)
Tworzy ognisty miecz który może zarówno miotać ogniem,jak i atakować z bliska, atak z niej jest bardzo silny w przeciwieństwie do wodnego miecza, nie nadaje się do osłony,bardzo podatny na wodę i silne powietrze.

Zużywa - 200 Chakry


Purin Purin no Jutsu
http://www.senpuu.net/fotki/tech/purin_purin_no_jutsu.gif
Puprin Purin, to nowa formacja techniki Oiroke no jutsu. Jest używana przez grupę Konohamru. Każdy z drużyny zmienia się w piękną kobietę. Jest to bardzo dobry przykład tego, że Naruto może jednak kogoś czegoś nauczyć, nawet, jeżeli jest to bzdura. Ta wersja różni się o oryginału stworzonego przez Uzumakiego, bo w tym przypadku, kobiety są ubrane.
Chakra: 1x1.000

Jouro Senbon
http://www.senpuu.net/fotki/tech/jouro.gif
Tą techniką specjalizuje się Shinobi z wioski Deszczu. Osoba wyrzuca dowolną ilość parasoli w powietrze. W powietrzu potrafią utrzymywać się dość długo. Z ich wnętrza wylatuje ogromna ilość senbon'ów, która skierowana jest przy pomocy chakra w stronę przeciwnika.
Chakra: 1000x100 senbon

Kaiten Shuriken
http://i27.tinypic.com/29p96r9.jpg
Chakra: 150 x 1
Opis: Możemy kierować w dowolny sposób wyrzuconymi shurikenami. Ilość wyrzuconych przez nas broni zależy tylko od nas , każdym można sterować z osobna. Przeciwnik może przerwać tą technikę jedynie poprzez uderzenie wykonującego te jutsu. Shurikeny kierujemy obiema rękami !

Soushuuha
http://img214.imageshack.us/img214/1174/soushuuhabem5.jpg
Chakra: 1.500
Opis: Dzięki temu Jutsu mamy kontrolę nad wszystkimi wyrzuconymi w tej kolejce shurikenami. Możemy kontrolować ich lot, jednak kiedy dotrą do celu tracimy nad nimi kontrolę niezależnie od tego czy trafią skutecznie, czy zostaną sparowane. Wymaga nieruchomej jednej ręki .

Iwa Yado Kuzushi
http://img76.imageshack.us/img76/8516/iwayadokuzushibs4.jpg
Technika pozwala unieść kilka (do pięciu) głazów znajdujących się w niewielkiej odległości i rzucić nimi w przeciwnika lub przeciwników.
Chakra: 1200

Kasumi Enbu no Jutsu
http://img145.imageshack.us/img145/4461/kasumienbunojutsugq5.jpg
Jutsu polega na wypuszczeniu z płuc łatwopalnego gazu, który przy kontakcie z ogniem natychmiastowo eksploduje. Efekt jest trochę słabszy niż przy eksplodującej notce, jednak jeśli złapiemy przeciwnika w środek takiej chmury, to będzie on w niezłych tarapatach.
Chakra: 200

Fukumi Hari
http://img530.imageshack.us/img530/15/fukumitw6.gif
Polaga na utworzeniu w ustach igieł z chakry i pluciu nimi w przeciwnika.
Chakra:50 za igłę

Kage Shuriken no Jutsu
http://www.senpuu.net/fotki/tech/kage_shur.gif
Prosta, ale za to dająca efekty technika. Kiedy rzuca się jednego Shuriken'a, to ten prawdziwy ukrywa się pod nim w cieniu. Przeciwnik koncentruje się tylko na cieniu, co powoduje, że nie widzi tego prawdziwego.
Chakra:500

Kawarimi no jutsu
http://www.narutolegend.it/cont/tec/to.gif
Technika stosowana przez większość ninja. Jutsu te pozwala na szybką zamianę swojego ciała z dowolnym przedmiotem, rośliną, a nawet zwierzęciem. Dzięki temu można zmylić wielu przeciwników. Każdy kto da się na to nabrać przez pewien czas czuje się zdezorientowany, przy czym atakujący może spokojnie zaatakować z innego miejsca
Zużywa - 500 Chakry

Shunshim no jutsu
http://www.senpuu.net/fotki/tech/shunshin.gif
Technika polega na "teleportacji" w niezbyt odległe miejsce. Możliwość teleportacji sięga zasięgu 1-2km ale nie pozwala na pojawienie się bliżej niż 15m od przeciwnika.
Zużywa - 500 Chakry

Bouka no Jutsu(Transmutacja z przedmiotem)
Ninja kładzie ręce na wybranym przedmiocie, po czym jego ciało przyjmuje wygląd i wytrzymałość danej rzeczy np. po dotknięciu kamienia, wojownik stanie się tak samo twardy. Sam ninja może się dalej poruszać i walczyć, dzięki czemu zapewnia sobie bardzo dobrą ochronę. Zniszczyć ową technike jest w stanie silne uderzenie silnej techniki.
Zużywa - 1000 Chakry

Kumonenkin(Tworzenie broni)
http://www.senpuu.net/fotki/tech/ninpo_kumo_nenkin.jpg
Ninja po zmieszaniu swojej czakry z śliną, wciąga z ust kawałki czerwonej substancji, która od razu twardnieje, tworząc coś na wzór Kunai. Są one bardzo ostre i łatwo przebijają się przez większość przeszkód. Idealna technika, gdy zabraknie nam zwykłej broni.
Zużywa - 20 Chakry za sztukę

Kawara Shuriken(Naturalne bronie)
http://www.senpuu.net/fotki/tech/ninpou%20kawara%20shuriken.jpg
Technika polegająca na przeniesieniu swej czakry w dowolny przedmiot, dzięki czemu zyskujemy nad nim kontrolę. To ninjutsu umożliwia nam atakowanie przeciwnika na odległość, gdy brak nam shuriken’ów. Przedmioty w taki sposób użyte nabierają wielkich prędkości i po trafieniu powodują duże obrażenia u przeciwnika. Można do tego użyć nawet kawałka drewna.
Zużywa - 50 Chakry za sztukę

Bushin no Jutsu(Iluzje)
http://www.senpuu.net/fotki/tech/bunshin.gif
Bushin no Jutsu(Iluzje). Podstawowa technika, której się uczą dzieci w akademii ninja. Osoba stwarza kilka swoich iluzji które potrafią skutecznie zmylić przeciwnika,(w przeciwieństwie do Kage Bunshin no jutsu) nie zadają przeciwnikowi żadnych obrażeń.
Zużywa -20 (sztuka)

Kumo Kousatsu(Pajecze Nici)
http://www.senpuu.net/fotki/tech/kumo_kousatsu.jpg
Dzięki sześciu pajęczym niciom przyczepionym do poszczególnych palców dłoni, shinobi może dokładniej penetrować teren i lepiej unikać ataków w powietrzu. Użytkownik najczęściej zaczepia nicie o drzewa.
Zużywa - 200 Chakry

Kirishuru no Jutsu(Niewidzialna broń)
Sprawia, że broń której używasz staje się niewidzialna. Można więc rzucić np. shurikenem i przeciwnik nie zauważy skąd leci chyba, że ma Sharingan,lub Byakugan.Można także użyć czegoś do osłonienia się.
Zużywa - 200 chakry

Bakuretsufuu(Wielki Wybuch)
http://www.senpuu.net/fotki/tech/bakuretsufuu.jpg
Jest to jedna z technik pieczętujących. Jutsu polega na umieszczeniu treści pieczęci na kartce papieru, która potem może być przylepiona do przeciwnika. Niektórzy ninja zawijają ją również wokół kunai'a. Efekt zawsze jest tylko jeden - potężny wybuch, atak jest tak silny że zabija przeciwnika, który nie posiada żadnej osłony
Zużywa: 200 Chakry

Senei Jyashuu(Atak Węży)
http://www.senpuu.net/fotki/tech/senei.gif
Z ręki użytkownika zaczyna wylatywać z ogromną prędkością kilka węży.
Używa się ich aby chwycić przeciwnika i nim miotać na wszystkie strony, lub zwyczajnie go unieruchomić.
Chakra: 500

Hari Jizou
http://www.senpuu.net/fotki/tech/hari.jpg
Jutsu opracowane i wykorzystywane wyłącznie przez Jiraiyę.
Polega na zmodyfikowaniu swoich włosów za pomocą chakry tak, by zamieniły się w tysiące ostrych jak brzytwach igieł, którymi można zasłonić się przed wrażliwym atakiem. Warto dodać, że przy okazji włosy znacznie się wydłużają i zaczynają sięgać ziemi.
Jutsu broni przed atakami typu TajJutsu, nieskuteczne przed różnymi rodzajami NinJutsu.
Chakra: 200

Henge no Jutsu(Przemiana)
http://img.networkanime.com/dossiers/Naruto/dossiers/genjutsu/henge.gif
Zmienia użytkownika w osobę, pozwala zaskakiwać przeciwnika, oraz się ukrywać
W tej formie nie można używać jutsu, nie zmieniają się też umiejętności.
Chakra: 100

Kumokakuhan
http://img262.imageshack.us/img262/6253/kumokakuhanku7.jpg
Technika polega na pluciu w przeciwnika małymi pajęczynami, które po trafieniu obezwładniają go.
Chakra:50 za Sztuke

Daisan no Me
http://www.senpuu.net/fotki/tech/daisan.gif
Jedną ręką przykrywa oko, natomiast w drugiej tworzy się jego kopia. Bardzo przydatna technika, gdyż dzięki temu można w łatwy sposób podejrzeć swoich przeciwników. Bardzo dobrym przykładem jej użytku jest test pisemny na Egzaminie Selekcji Chuunin. Prócz tego tzn. "trzecie oko" może być przydatne w połączeniu z techniką Suna Mayu. Wtedy osoba wykonująca to jutsu jest zamknięta w kuli, a oko służy do obserwacji obszaru, znajdującego się wokół niej.
Chakra:500


Tokken
http://cozaq.republika.pl/tokken.jpg
Użytkownik używając pleców i ramienia uderza przeciwnika z rozpędu, co może nieźle zaboleć. Podstawowa technika.
Chakra: Nie pobiera

Rendan
http://img208.imageshack.us/img208/5389/narutorendanpo5.jpg
Chakra: Nie pobiera
Opis: Combo pięciu dowolnie wybranych przez nas uderzeń fizycznych (kopnięć, uderzeń pięścią itp.). Tworzymy własne kombo, zamieszczamy jego opis w sygnaturze i możemy z niego korzystać jako "Nick Rendan", gdzie zamiast Nick wpisujemy swoje imię(nick z forum).
Jutsu od Genina

Konoha Senpuu
http://www.senpuu.net/fotki/tech/konoha%20senpuu.jpg
Bliźniaczy atak "Konoha Gouriki Senpuu". Jedyną różnicą jest to, że w tym wykonuje się tylko jeden obrót, przez co kopniak staje się słabszy. W zamian jego przygotowanie jest o wiele krótsze dzięki czemu można zaskoczyć przeciwnika.
Chakra: nie pobiera

Shishi Rendan(Uderzenie Lwa)
http://www.senpuu.net/fotki/tech/shishi.gif
To silne Taijutsu które Sasuke skopiował od Rock'a Lee,i udoskonalił. Technika te umożliwia wykonanie serii ciosów w powietrzu.
Najpierw kopiemy z półobrotu w przeciwnika, następnie ręką udeżamy z całej sieły w twarz , potem cios w brzuch a na koniec wbijamy przeciwnika w ziemię potężnym kopnięciem. Jest to potężny atak którym można od razu pokonać przeciwnika.Jako że to taijutsu nie wymaga chakry.
Nie zabiera chakry

Konoha Reppuu(Wiatr Konohy)
http://www.senpuu.net/fotki/tech/reppuu.jpg
Jest to bardzo prosta, a jakże efektywna technika. TaiJutsu stosowane przez Rock Lee, w przypadkach kiedy to wróg chce przeprowadzić bliższy atak. Co więcej do wykonania tej techniki nie potrzebna jest Chakra czy zawiązywanie pieczęci. Każdy ninja może ją z łatwością opanować. Jedyne co potrzeba to użycie własnych nóg. Shinobi podcina stopy przeciwnika wysunięte najbliżej niego. Wtedy druga osoba upada na ziemie i technikę wykańcza się wprawieniem wroga w ruch. Sama nazwa tej techniki pochodzi od efektu jej stosowania. Ninja, który ją wykonuje tworzy wiatr,który wspomaga odpychanie przeciwnika.
Nie zużywa Chakry

Konoha Shofuu
http://www.senpuu.net/fotki/tech/Konoha_Shofuu.jpg
Jest to jedna z wielu technik TaiJutsu Lee. Polega ona na prostym, aczkolwiek bardzo silnym kopnięciu w górę. Podczas gdy atak kierowany jest na ręce, można nim z powodzeniem rozbroić swojego oponenta.
Nie Zużywa Chakry.


Mugen Sajin Daitoppa
http://img77.imageshack.us/img77/1362/mugensajindaitoppahe2.jpg
Jest to podmuch wiatru wymieszany z piaskiem, który wypuszczamy z ust. W przeciwieństwie do zwykłego podmuchu ten potrafi wyrządzić wiele szkód, a także zabić.
Chakra: 1200

Kazekaeshi
http://img145.imageshack.us/img145/4109/kazekaeshimc1.jpg
Wymaga wachlarza! Dzięki naszej chakrze wytwarzamy dosyć spore tornado które może poważnie zranić przeciwnika. Możemy nim sterować w dowolny sposób jednak nie możemy go oddalić na zbyt dużą odległość.
Chakra: 1600
Kontrola na rundę: 600

Renkuudan
http://img157.imageshack.us/img157/5498/renkuudanua2.jpg
Po wykonaniu odpowiednik pieczęci wypuszczamy z rąk kule powietrza. Jest ona na tyle silna aby odepchnąć na sporą odległość przeciwnika. Potrafi nawet poprzecinać wroga (na zasadzie Fuutoki no Jutsu). Kule osiągają duże szybkości przez co trudno uniknąć tego rodzaju ataku.
Chakra: 400

Enshuu no Kaze
Słaba technika, polega na skoncentrowaniu w sobie chakry i szybkiemu wypuszczeniu ją na zewnątrz, zamieniając tym samym chakre na wiatr. Efekt to odepchnięcie wroga i/ lub kunaiów itd.
Ch: 500

Kaze no Yaiba
http://www.senpuu.net/fotki/tech/Kenkaze.jpg
Prosty i swobodny atak dość silnym wiatrem wychodzącym z jednego palca. Przy używaniu tego jutsu nie potrzeba wykonywać żadnych specjalnych pieczęci ręcznych.
Chakra:300

Dai Kamaitachi no jutsu(Silny podmuch wiatru)
http://www.senpuu.net/fotki/tech/daikamataichinojutsu.jpg
Do wykonania tego jutsu Temari potrzebny jest wachlarz. Przy jego pomocy wytwarza bardzo silny wiatr, który jest zdolny przecinać metal, a drzewa kroi na plasterki. Ten silny podmuch jest w stanie odbić atak dźwiękowy. Temari dzięki tej technice może się uchronić i zarazem atakować
Zużywa - 50 Chakry

Fuutoki no Jutsu(Wietrzny Miecz)
Tworzy miecz z wiatru,który świetnie nadaje się do odpychania zarówno broni,jak i przeciwnika.Potrafi wysyłać wiązki skupionego lecz niezbyt obszernego wiatru,który może nawet zranić przeciwnika.
Jest podatny na drugi taki sam miecz,nie można go zniszczyć inaczej ponieważ inne bronie będą przechodzić przez miecz.
Zużywa - 200 Chakry

Fuuryudan no Tatsumaki(Małe tornado)
Tworzy małe tornado które jest całkowicie nieszkodliwe dla używającego,nie zadaje samo w sobie dużych obrażeń,jednak odpycha przeciwnika,mądry wojownik dobrze to wykorzysta
Zużywa - 50 Chakry

Kasumi Juusha no Jutsu
http://img517.imageshack.us/img517/2834/kasumibkr3.jpg
Chakra: 400
Opis: GenJutsu polega na tym, że wróg widzi kilku przeciwników zamiast jednego i nie wie który jest prawdziwy, więc łatwiej jest go zaskoczyć. Technika trwa 2 rundy. Technika zazwyczaj ma na celu zmęczenie przeciwnika.

Narakumi no Jutsu
http://i25.tinypic.com/o106qp.jpg
Chakra: 400
Opis: Technika polega na pokazaniu przeciwnikowi strasznych wizji, przez co staje się praktycznie sparaliżowany ze strachu na jedną rundę.

Jigoku Gouka no Jutsu
http://img118.imageshack.us/img118/6888/koukabhg3.jpg
Chakra: 600
Opis: Tworzymy iluzję wielkiej ognistej kuli lecącej z nieba zmuszając przeciwników do uniku, albo ucieczki.

Kokohi no Jutsu
http://img505.imageshack.us/img505/1060/kokohidx5.jpg
Chakra: 600
Opis: Technika polega na modyfikowaniu otoczenia (w oczach wroga). Możemy to robić w dowolny sposób w zależności od tego jaki jest nasz cel. Możemy stworzyć iluzję bujnych krzaków, w których się ukryjemy, albo zmienić otoczenie w celu wprowadzenia wroga w błąd.

Kori Shinchuu no Jutsu
http://img115.imageshack.us/img115/3840/koribs5.jpg
Chakra: 1.200
Opis: Jutsu polega na wytworzeniu iluzji otoczenia, po którym wędruje przeciwnik, w taki sposób, że chodzi on w kółko nie mogąc znaleźć wyjścia. Technika zazwyczaj ma na celu zmęczenie przeciwnika.

Utsusemi no Jutsu
http://i27.tinypic.com/2mwdu2c.jpg
Chakra:500
Opis:Technika polegająca na zmylenie wroga, która polega na emisji swojego głosu ze wszystkich stron.

Nemuri
http://i30.tinypic.com/pwug.jpg
Chakra: 500
Opis:Ta technika powoduje że po prostym dotknięciem ciała przeciwnika, ninja usypia wroga.


(W burzy ukrycie) - mówiąc krótko, techniki oparte na piorunach i wszystkim co jest związane z elektrycznością. Dla przykładu można podać potężną technikę jaką jest Chidori. Z tym żywiołem dużą styczność ma Hatake Kakashi.

Ikadzuchi no Kiba
http://img255.imageshack.us/img255/8688/ikazuchiboy4.jpg
Chakra: 500
Opis: Jutsu polega na sprowadzeniu na przeciwnika piorunu z nieba.

Raigeki no Yoroi
http://img505.imageshack.us/img505/3739/raigekibrj6.jpg
Chakra: 800
Opis: Tworzy elektryczną zbroję na całym naszym ciele, która razi każdego kto spróbuje nas zaatakować z bliska. Technika aktywna 3 rundy.

Raiton Raikyuu
http://img266.imageshack.us/img266/7277/raigaswords2ql3.jpg
Chakra: 30 x 1 kula
Opis: Tworzymy elektryczną kulę (coś jak piorun kulisty) i miotamy nią w stronę przeciwnika.

Raikiri
http://i26.tinypic.com/eur76t.gif
Chakra: 1.500
Opis: Prawdopodobnie pierwsza forma Chidori . Jest trochę słabsza od Chidori jednak dobrze wycelowana potrafi dotkliwie zranić.

Raitoki no Jutsu(Elektryczny Miecz)
Tworzy elektryczny miecz który może zarówno miotać małymi piorunami w cel,jak i atakować z bliska,ataki te są bardzo silne,bardzo podatny na odrobinę wody,gdy się jej użyje na tym mieczu powstaje wybuch niebezpieczny dla właściciela.(można to wykorzystać,np.na wodnym smoku)

Zużywa - 200 Chakry


(W ziemi ukrycie) - wszystkie techniki bazowane są na żywiole ziemi. Ninja posługujący się takim rodzajem technik może z łatwością używać np. piasku, błota itp., przeciwko swojemu przeciwnikowi. Także takie manewry mogą służyć do obrony (dla przykładu sporo technik 3rd Hokage).

Shinjuu Zanshu no Jutsu
http://img442.imageshack.us/img442/9003/zanshuaxq5.jpg
http://i32.tinypic.com/efjtjm.jpghttp://i27.tinypic.com/ing96x.jpghttp://i32.tinypic.com/30a8abn.jpg
Chakra: 600
Opis: Użytkownik ukrywa się pod ziemią niezostawiając żadnych śladów i może stamtąd zaatakować w dowolnej chwili. Technika skuteczna przez dwie kolejki.

Douka • Iwa Fubuki
http://i31.tinypic.com/11rcbgm.jpg
Chakra: 200 x 10
Opis: Dzięki temu jutsu możemy dowolnie kierować niezbyt ciężkimi kamieniami . Mimo że jeden kamień wygląda niegroźnie może on zwalić z nóg jeśli dobrze się nim trafi w głowę.

Dochuu Eigyo
http://img526.imageshack.us/img526/6232/dochuuev8.gif
http://i28.tinypic.com/10pzzvk.jpghttp://i32.tinypic.com/2hpn4lv.jpghttp://i31.tinypic.com/2r44y9c.jpg
Chakra: 500
Opis: Technika skuteczna jedynie po użyciu Shinjuu Zanshu. Umożliwia ona poruszanie się pod ziemią, na powierzchni jest to niewidoczne i bezgłośne. Możliwe jest wykonanie obu technik (Shinjuu Zanshu i Dochuu Eigyo) jednocześnie, co często pozwala zaskoczyć przeciwnika.


Douka • Sabaku Sousou
http://i28.tinypic.com/j7tb8w.jpg
Chakra: 400
Opis: Te jutsu pozwala na sterowanie znajdującym się blisko piaskiem , jednak nie możemy wypuszczać go zbyt daleko a prędkość jaką ten piasek się przemieszcza jest dosyć ..... mała.

Doro Gaeshi
http://img255.imageshack.us/img255/538/dorokubxm2.jpg
http://i30.tinypic.com/2n1gsjr.jpghttp://i29.tinypic.com/xm0h1l.jpghttp://i25.tinypic.com/9fwcbr.jpg
Chakra: 300
Opis: Użytkownik wycina prostokątny płat ziemi z przed swoich nóg, stawiając go przed sobą jako ściana chroniąca go przed atakami wroga. Technika pozwala stworzyć całkiem skuteczną obronę przed wieloma atakami naraz.

Doryuu Taiga
http://img249.imageshack.us/img249/7611/doryuutaigabcx8.jpg
http://i31.tinypic.com/2ry584w.jpghttp://i30.tinypic.com/10y2nae.jpghttp://i32.tinypic.com/11i3hft.jpg
Chakra: 1.000
Opis: Użytkownik tworzy szybko płynącą w stronę przeciwnika rzekę błota, która może go skutecznie zatrzymać na jakiś czas.

Dotoki no Jutsu(Ziemny Miecz)
Tworzy miecz z ziemi który jest bardzo twardy,mocny i trudny do zniszczenia.Jest świetny do ataku z bliska,można go wykorzystać do wbicia ostrza w ziemię i pojawieniu się jego końca kilka metrów dalej.
Jest bardzo podatny na elektryczność i wodę.
Zużywa - 200 Chakry

Chiyute no Jutsu
http://img164.imageshack.us/img164/9310/manimedicotg2.gif
Jutsu polega na wyleczeniu własnych ran, lub ran towarzyszy przykładając do nich rękę. Niestety jutsu leczy jedynie lekkie rany, przy wyleczeniu uszkodzonych narządów wewnętrznych nie pomaga.

Chakra: 750

Chakra No Mesu
http://www.senpuu.net/fotki/tech/chakra_en.jpg
Medyczne Jutsu polega na otoczeniu swoich rąk aurą wytworzoną z chakry. Używa się jej do uszkodzenia tkanek oraz układu kostnego przeciwnika. Niezbędny jest do tego fizyczny kontakt.

Chakra za uruchomienie: 700
Chakra za utrzymanie: 250


Mizu Tensou no Jutsu
http://img66.imageshack.us/img66/6054/mizutensounojutsuri7.png
Możemy ukryć się w każdym, nawet najmniejszym zbiorniku wodnym. Do
póki jesteśmy ukryci przeciwnik nas nie widzi, ale nie możemy wykonywać żadnych innych Jutsu.
Chakra: 1 000

Mizu no Muchi
http://img165.imageshack.us/img165/3285/mizunomuchito2.jpg
Tworzy wytrzymały bicz z wody, który nadaje się do walki, wiązania jeńców jak i ułatwienia sobie ucieczki, czy przyspieszenia podróży.
Chakra: 1 000

Suigadan
http://img411.imageshack.us/img411/6366/suigadanbtn0.jpg
Technika skuteczna tylko w wodzie, na wodzie lub tuż obok wody! Jutsu polega na wytworzeniu wysuwających się z wody kolców (oczywiście stworzonych z wody), które poruszają się całkiem szybko w kierunku najbliższego celu. Musimy uważać, żeby nie stworzyć ich bliżej siebie niż przeciwnika, gdyż wtedy zaatakuje nas własna technika. Maksymalnie możemy zrobić 10 kolców.
Chakra: 300 x1

Teppoudama
http://img140.imageshack.us/img140/6143/teppoudamaid2.jpg
Technika polega na wypluciu z ust wodnego pocisku. Pocisk ten osiąga dość dużą szybkość przez co nie łatwo go uniknąć.
Chakra: 500

Taihoudan
http://img73.imageshack.us/img73/1913/taihoudanvl1.jpg
Użytkownik przy mocnym wydechu wypuszcza z ust spory strumień wody o dość dużym ciśnieniu, co może odrzucić przeciwnika na sporą odległość. Strumień może zadać niewielkie obrażenia.
Chakra: 30

Mizu no Tatsumaki
http://img73.imageshack.us/img73/8292/mizunotatsumakigf9.jpg
Użytkownik tworzy małe tornado z wody, poruszające się z dużą prędkością. Ktoś kto w nie wpadnie nie może formować żadnych pieczęci dopóki nie zostanie przez nie wyrzucony. Tornado utrzymuje się tylko kilka sekund.

Kirigakure no Jutsu(Ukrycie we Mgle)
http://www.senpuu.net/fotki/tech/kiri.gif
Technika polegająca na wywołaniu mgły, która roztacza się nad pobliskim terenem.Ta technika w połączeniu z doskonałym maskowaniem stwarza idealne szanse dla skrytobójców. Jedynym Minusem jest obowiązkowa obecność wody.
Zużywa - 900 Chakry
Chakra: 500

Suirou no Jutsu
http://img517.imageshack.us/img517/1488/suiroubrw2.jpg
Chakra: 800
Opis: Zamyka przeciwnika w wodnej pułapce, z której bardzo trudno się uwolnić, może ją rozbić tylko naprawdę bardzo mocna fizycznie technika. Pułapkę musimy cały czas utrzymywać jedną ręką i nie możemy się z nią przemieszczać, przez co technika nie zawsze się sprawdza przeciw wielu przeciwnikom.

Suitoki no Jutsu(Wodny Miecz)
Tworzy wodny miecz który może zarówno miotać wodą,jak i odpychać ataki przeciwnika,oraz samego przeciwnika,bardzo podatne na ogień.

Zużywa - 200chakry

http://www.naruto-cartoon.com/immagini/suiton-suijinheki.jpg
Jedno z wodnych jutsu, w którym ninja wykorzystuje fale wodne do obrony (najczęściej przed technikami Katon).
Zasłona ta obroni praktycznie przed każdym jutsu typu Katon i Doton.
Do wykonania jutsu niezbędna jest obecność wody.
Chakra:300


http://img24.imageshack.us/img24/3117/tmpdhb.png
Dobry/Zły ninja wioski ukrytej w Wodospadzie
Specjalizacja Ninja: Ninjutsu
Chakra: 20000
Wygląd: Kliknij, aby otworzyć obrazek
Ekwipunek: 5 kunai
Złoto: ~~ yang
Historia: Gdy byłem mały straciłem rękę i nogę, za uzbierane pieniądze kupiłem sztuczne części ciała...
(metalowe) W walce często daje mi to przewagę. Uciekłem z domu, ponieważ nie mogłem patrzeć jak
moja mama na mnie patrzy. W walce wykorzystuje spryt i odwagę.
Klan: Uchiha
Demon:
Jutsu:
Shunshin no Jutsu
Doro Gaeshi
Kawarimi no Jutsu
Suirou no Jutsu
Shinjuu Zanshu no Jutsu
Jouro Senbon
Bunshin no Jutsu [Klon]
Silne Jutsu:
Bunshin Bakuha
Rasengan
Chidori Nagashi
Własna technika:
Umiejętności:
Cursed Seal Sky 1&2 lvl
Perfekcyjna Kontorla Chakry(PKC)
Błyskawiczne Wykonywanie Pieczęci (BWP)
Szybkość
Doskonałe porozumienie się z zwierzętami
Kekken Genkai: Sharingan [3poziom]
Statystyki:
Siła: 10
Witalność: 10
Szybkość:10
Reakcja:10
Zręczność:10
Kondycja:10


Misje:
Rangi E/0
Rangi D/0
Rangi C/0
Rangi B/0
Rangi A/0
Rangi S/0

Offline

 

Przyjazne strony


Możesz tytaj być!

Nasz Banner


W trakcie!

Kontakt


1486305 - Edward Elric
12005268 - Arghez

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
serwis komputerowy zabrze chihuahua cena forum fishingsuperstars