Gra Naruto

Gra Naruto PBF

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Niedługo będzie nas więcej!

#1 2009-03-25 21:11:14

Kakashi Hatake

http://img149.imageshack.us/img149/7439/kage.png

Zarejestrowany: 2009-03-25
Posty: 134
Punktów :   
Chakra: 20000
Wioska: Wodospad
Klan: Uchiha

[#1] Jak grać?

Więc aby zagrać musisz zebrać potrzebne ci informacje (tj. charakter (dobry/zły), wioska, klan).

Spis treści:
1. Charakter
2. Wioska
3. Klan
4. Ekwipunek i Sklep
5. Złoto i wypłata
6. Jutsu
7. Zapis


1. Więc "charakter"... Od niego zależy jaki jesteś... Jeżeli jesteś zły to będziesz mógł wstąpić do Akatsuki. Jeżeli jesteś dobry to będziesz mógł wstąpić do ANBU... To jest twój wybór. Charakter wybierasz na początku i nie możesz go zmienić. Nie musisz informować nikogo czy wybierasz dobry/zły.

2. Wioska... Od niej zależy właściwie niewiele. Jedynie to to że w niej przebywasz, słuchasz rozkazów swojego kage, możesz mieć sensei'a tylko z tej wioski. Są one przydzielane losowo w dziale Wioski/Zapisy do wiosek. W niektórych wioskach nie ma jeszcze kage więc możesz objąć tę funkcje, gdy ci na to pozwolę, ale są wioski które po prostu nigdy nie miały i nie będą mieć kage.

3. Klany! Odgrywają one "pierwsze skrzypce" w tej grze. Od nich zależy czy będziesz miał KG, czy też nie. Może będziesz miał jakieś specjalne zdolności? Są one przydzielane losowo, niektóre klany są bardzo słabe, a inne bardzo silne. Jednym z najlepszych klanów jest klan Uchiha, ponieważ posiadają oni KG "Sharingan" dzięki któremu dostrzegają rzeczy, które dla zwykłych oczu są nie widzialne. Pozwalają one także kopiować różne taijutsu/ninjutsu.

4. Ekwipunek jest podstawą każdego shinobi. Prawie każdy z nich ma zawsze kilka kunai i shuriken. Można je kupić w sklepie (oczywiście jeśli ma się złoto). Przydatne są zwoje odnowy, zwoje obrony, zwoje ucznia akademi itd. Więc każdy shinobi powinien zajrzeć sobie do sklepu.

5. Złoto zdobywa się w walkach, misjach, oraz oczywiście cotygodniowych wypłatach. Każdy shinobi, dostaje co sobote/niedziele wypłate (wysokość zależy od rangi). Za to złoto można kupić wiele potrzebnych itemów w sklepie.

6. Są one ważne, bo dzięki nim wygrywamy walki, turnieje itd. Na początku wybieramy sobie 3 jutsu.

7. Gdy mamy już wszystko: wybrane 3 jutsu, przydzielony klan, wioskę, oraz wybrany charakter. Pozostaje nam zrobić tylko wątek w dziale Zapisy. Dalej musimy kontynuować przygodę sami.


http://img24.imageshack.us/img24/3117/tmpdhb.png
Dobry/Zły ninja wioski ukrytej w Wodospadzie
Specjalizacja Ninja: Ninjutsu
Chakra: 20000
Wygląd: Kliknij, aby otworzyć obrazek
Ekwipunek: 5 kunai
Złoto: ~~ yang
Historia: Gdy byłem mały straciłem rękę i nogę, za uzbierane pieniądze kupiłem sztuczne części ciała...
(metalowe) W walce często daje mi to przewagę. Uciekłem z domu, ponieważ nie mogłem patrzeć jak
moja mama na mnie patrzy. W walce wykorzystuje spryt i odwagę.
Klan: Uchiha
Demon:
Jutsu:
Shunshin no Jutsu
Doro Gaeshi
Kawarimi no Jutsu
Suirou no Jutsu
Shinjuu Zanshu no Jutsu
Jouro Senbon
Bunshin no Jutsu [Klon]
Silne Jutsu:
Bunshin Bakuha
Rasengan
Chidori Nagashi
Własna technika:
Umiejętności:
Cursed Seal Sky 1&2 lvl
Perfekcyjna Kontorla Chakry(PKC)
Błyskawiczne Wykonywanie Pieczęci (BWP)
Szybkość
Doskonałe porozumienie się z zwierzętami
Kekken Genkai: Sharingan [3poziom]
Statystyki:
Siła: 10
Witalność: 10
Szybkość:10
Reakcja:10
Zręczność:10
Kondycja:10


Misje:
Rangi E/0
Rangi D/0
Rangi C/0
Rangi B/0
Rangi A/0
Rangi S/0

Offline

 

Przyjazne strony


Możesz tytaj być!

Nasz Banner


W trakcie!

Kontakt


1486305 - Edward Elric
12005268 - Arghez

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plchihuahua cena forum fishingsuperstars